Zbavte své nohy a nehty
svědění a plísně
za 7 dnů
Okamžitě uleví od svědění a nadměrného pocení
Zničí příčinu růstu plísně
Napraví poškozenou a popraskanou kůži o 98%
50% sleva končí za:
Zbývajících balení ve slevě
7
Okamžitě uleví od svědění a nadměrného pocení
Zničí příčinu růstu plísně
Napraví poškozenou a popraskanou kůži o 98%
Jak jste dostali plísňovou infekci?

Návštěvou sauny nebo bazénu

Nadváhou

Oslabením imunitního systému

Užíváním antibiotik

S varikózou

Nošením umělých tkanin

Člen rodiny má plísňové onemocnění

Dermatomykózy (ze starořeckého – mikos – což znamená plíseň) jsou onemocnění kůže a nehtů.

V 92% případů je onemocnění způsobeno houbou Trichophyton a Microsporum. Tito parazité proniknou do pokožky společně s jídlem, nápoji, slinami, malými kožními rankami a prasklinami a odtud do hlubokých vrstev epidermis.

Iritují kůži a způsobují silné svědění, bolest, poškození tkání a nepříjemný zápach. Ničí tkanivo nehtů a rozkládají jejich ochrannou bariéru.
Statistiky ukazují, že pouze12,4% lidí
se plísně dokáže zbavit. Proč tak málo?
Protože metody, které jste doposud použily JSOU NEÚČINNÉ!
Procento lidí, kteří se z plísně nohou a nehtů vyléčili.
Antifungální chirurgické zákroky na nehtech
jsou extrémně nepříjemné Nehet musí být zcela odstraněn z lůžka, což je velmi bolestivé. Navíc účinnost může být nulová, a nehty mohou vyrůst zpět poškozené.
Tradiční medicína
uleví pouze od příznaků, ale neodstraní příčinu plísně. Onemocnění nezmizí a plíseň se šíří rychleji
Farmaceutické krémy
Během léčby, 90% farmaceutických krémů způsobuje abstinenční syndrom. Po přerušení léčby se plíseň opět vrací!
Jediný přípravek, který vás zbaví
plísně navždy
je OnycoSolve..

NIC SE MU NEVYROVNÁ!
Jak vás OnycoSolve může zbavit plísně
Extrakt z DUBOVÉ kůry
Chrání pokožku a zbaví svědění a nepříjemného zápachu. Regeneruje praskliny, desinfikuje malá poranění. Okamžitě zbaví svědění a nepříjemného zápachu. Obsahuje taniny a má protizánětlivé účinky.
Angelica Archangelica – andělika lékařská
Tato mocná bylina je dobře známa pro své skvělé účinky při léčbě plísňových a bakteriálních infekcí. Ve 14. století se andělika stala dobře známou, jako léčivá bylina po celé Evropě. Ve středověku lidé věřily, že kořen rostliny je účinný při léčbě moru.
Salvia Officinalis - šalvěj
Esenciální olej ze šalvěje (Salvia Officinalis) se často používá pří léčbě kožních onemocnění. Vstřebá se do hlubokých vrstev epidermis. 100% vyživuje a hydratuje kůži zevnitř ven, okamžitě zlepšuje loupání kůže,hojí i hluboké trhliny, vyhlazuje pokožku, která pak vypadá mladistvě.
Olej z čajovníku (Melaleuca alternifolia)
Má vědecky prokázané antimykotické účinky. Zpomaluje růst houby Trichophyton a Microsporum, útočí na buňky hub a ničí jejich membrány. Co je nejdůležitější, kůže získává imunitu. Po dokončené léčbě se už nikdy nebude trápit s onemocněním plísně!
HLADKÁ A MLADISTVÁ POKOŽKA
DERMATOLOGOVÉ NEMOHLI UVĚŘIT JEJICH OČÍM!
JE TO PRŮLOM V LÉČBĚ PLÍSNĚ NOHOU A NEHTŮ
Se zbavilo SVĚDĚNÍ
98%
Se přestaly potit nohy
87%
Přestalo loupání a praskání kůže
86%
Plísňových parazitů zničeno
100%
Vedlejších účinků
0%
Prodloužený účinek léku po ukončení léčby
min 12 měsíců
Klinické testy byly provedeny v roce 2013 na klinice v Torontu. Skupina dobrovolníků skládající se z mužů a žen ve věku 25 až 78 let se zúčastnilo na lékařském testování léku. Fotografie níže a hodnoty výše znázorňují údaje shromážděné v rámci studie a indicate ukazují úspěšné výsledky. Lék je schválen a doporučen dermatology.
Výsledky PŘED/POTÉ OnycoSolve

PŘED

POTÉ

Výsledky po 2,5 týdnech

PŘED

POTÉ

Výsledky po 4 týdnech

PŘED

POTÉ

Výsledky po 3,5 týdnech

PŘED

POTÉ

Výsledky po 5 týdnech
Použití
OnycoSolve
Jemně očistěte pokožku, osušte ručníkem nebo ubrouskem
Nastříkejte sprej na chodidla, prsty a nehty na nohou, vetřete přípravek do chodidel a do všech poškozených nehtů 2-3 denně.
Vstaňte s pocitem osvobození od plísně!
50% sleva končí za:
Zbývajících balení ve slevě
7
Komentáře těch, kdo používají OnycoSolve
Tento problém jsem řešila více než rok. Vyzkoušela jsem všechno: pilulky, masti, krémy. Konzultovala jsem to s dermatology, vyzkoušela jsem tradiční medicínu. Nic nepomohlo. Bylo pro mě nesmírně trapné, jít do bazénu. To mi způsobilo spoustu problémů, psychických i fyzických. To trvalo téměř 2 roky. Řešení přišlo nečekaně. Moje tchýně, se kterou jsem zrovna neměla nejlepší vztah, mi řekla o přípravku OnycoSolve. Po 2 týdnech jsem naprosto zapomněla na plíseň. Je to už 5 měsíců a jsem bez plísně! Teď máme s tchýní nejlepší vztah :)

Bohdana Koukalová, České Budějovice
Ráda se podělím o svou úspěšnou experimentální léčbu s přípravkem OnycoSolve! Zatím ho používám teprve 2 měsíce, ale účinek je již na mých nehtech viditelný. A co je nejdůležitější, rostoucí nehtového lůžko je zdravé a nepříjemný zápach zmizel, a především to nesnesitelné svědění je pryč !!!! Jsem tak šťastná, a to díky svému manželovi: on narazil na info o OnycoSolve. Mám štěstí, že ho objednal prostřednictvím této webové stránky, protože jsem četla komentáře od lidí, kteří si pořídili padělky! Výrazně se to zlepšilo, a to poměrně rychle.

Renata Boudková, Plzeň
Snažil jsem se vyléčit svou plíseň bylinkami a výsledkem byla dermatitida z kontaktu s kopřivou! Můj dermatolog mi řekl, že mě vyléčí, pokud mu slíbím, že se přestanu léčit sám :) Co mi pomohlo, byla terapie OnycoSolve. Vtíral jsem ho do chodidel. Svědění zmizelo hned první den, loupání a popraskaná kůže zmizeli třetí den a plíseň jako taková zmizela za dva týdny. Nejlepší je, že jsem se zbavil přebytečného pocení a hrozného zápachu! Plíseň nemám už jeden a půl roku!

Viktor Kolář, Brno
Hlavní výhody přípravku OnycoSolve
Jednoduchost
Jednoduché a příjemné použití. Má příjemnou vůni a nešpiní oděv. Lehký sprej se do pokožky rychle vstřebá, hydratuje a osvěžuje chodidla.
Rychlost
Dvě léčebné kůry jsou dostačující k úlevě od svědění. Loupající se a popraskaná mizí po několika dnech. . Nadměrné pocení a zápach zmizí.
Dlouhodobý účinek
Účinek léčby je dlouhodobý, takže nepocítíte žádné nepříjemné pocity po velmi dlouhou dobu po ukončení léčby. Nezpůsobuje závislost nebo abstinenční příznaky.
Schváleno dermatology v 19 zemích.
Vyrobeno v přísném souladu s mezinárodními normami GMP a ISO.
Osvobodí vaše nohy a nehty
od svědění a plísně
za 7 dnů
Okamžitě zmírňuje svědění a nadměrné pocení
Odstraní příčinu plísně Porazí plíseň
Vyhladí loupající se a popraskanou kůži o 98%
AKCE!
50% sleva!
Zbývajících balení ve slevě
7